• POZNAJ WOSKOWORKI

WOSKOWORKI - EKOLOGIA IDĄCA W PARZE Z WYGODĄ!

Prezentujemy Wam totalną NOWOŚĆ: ekologiczne, woskowe worki do przechowywania żywności, stworzone na bazie woskowijek. Nazwaliśmy je: WOSKOWORKI i produkujemy je pierwsi w Polsce! Zapraszamy do zapoznania się z tym niesamowitym produktem!

Na pewno je pokochacie - woreczki s
ą bowiem niezwykle łatwe i przyjemne w użyciu. Po prostu włóż swoje ulubione jedzenie i zawiń brzeg woreczka! Otrzymasz szczelne, estetyczne opakowanie, które w dodatku przedłuży świeżość przechowywanej żywności. Worki ekologiczne można zawsze mieć przy sobie. Są niewielkie, nie zabierają wiele miejsca. Łatwo zmieszczą się nawet w niewielkiej torebce, czy plecaku. Stosuj worki ekologiczne zamiast folii spożywczej i aluminiowej oraz plastikowych torebek. Zapakujesz do nich owoce, warzywa, pieczywo i wiele innych, sprzedawanych luzem produktów.

Baner-07.jpg

NATURALNE SKŁADNIKI

  • NATURALNA TKANINA BAWEŁNIANA

Nasze babcie owijały produkty spożywcze w bawełniane ściereczki. Dla nas to baza, którą wzbogacamy o naturalne składniki, takie jak wosk i żywica.

  • WOSK PSZCZELI

Zawarte w wosku flawonoidy działają przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Ponadto wosk używany jest również w przemyśle do produkcji środków konserwujących. Ta jego właściwość – naturalnego konserwantu jest dla nas szczególnie cenna.

  • ŻYWICA

Żywica to naturalny opatrunek drzewa. My doceniamy jej właściwości antyseptyczne i antybakteryjne. Maść z żywicy i pszczelego wosku leczy rany tam, gdzie zawodzą środki farmakologiczne. W naszym przypadku to ochrona jedzenia przed rozwojem bakterii.

  • OLEJ JOJOBA

Skład wzbogacony tym tłoczonym na zimno olejem, stabilizuje i przedłuża trwałość pozostałych składników. Dzięki niemu żywność zachowuje dłużej swoją świeżość.


BADANIA I CERTYFIKATY

Nasze produkty pomyślnie przeszły badania jednostki certyfikującej TÜV Rheinland Polska na nieprzenikanie zapachu i smaku do przechowywanej w BeePack® żywności oraz brak substancji szkodliwych. Bazą opakowań BeePack® jest polska tkanina bawełniana, posiadająca międzynarodowy certyfikat jakości Oeko-Tex Standard 100*.

* produkty wolne od substancji szkodliwych


ROZMIARY/WZORY
Woskoworki BeePack® są dostępne pojedynczo i w zestawach, w kilku wzorach i w dwóch rozmiarach. Każdy znajdzie coś dla siebie!

M (16x23 cm) przechowywanie serów, wędlin, małych produktów w lodówce, zapakowanie kanapki na wynos, jako torebka na musli, sałatkę czy suszone owoce na przegryzkę

L (23x32 cm) przechowywanie chleba, ciasta, bułek, dużych warzyw, zieleniny

ZOBACZ WOSKOWORKI