• Eko gadżety

Nasze produkty ekologiczne dbają o Ciebie i środowisko. Korzystając z nich, dostajesz wspaniałą jakość i absolutne bezpieczeństwo. Używając maseczek z naturalnych materiałów, nie zanieczyszczasz otoczenia, kiedy zapewniasz sobie doskonałą ochronę przed kurzem, pyłem i wirusami. Oferujemy eko gadżety wielokrotnego użytku. Ich wytrzymałość pozwala korzystać z naszych produktów przez lata bez widocznych zniszczeń czy śladów zużycia. W ten sposób niwelujesz ilość odpadów, nic przy tym nie tracąc!


Produkty zero waste dla każdego

Każdy może chcieć dbać o środowisko, dlatego my to wszystkim umożliwiamy. Robimy to na wiele sposobów. W naszej ofercie znajdziesz już wkrótce gadżety ekologiczne, wśród których jest wiele przedmiotów potrzebnych zarówno dla Ciebie, jak i osób z Twojego otoczenia. Z naszym wsparciem ekologia jest prosta i przyjemna. Już teraz możesz nabyć bawełniane maseczki - świetne produkty zero waste zapewniające środowisku bezpieczeństwo za sprawą swoich materiałów, a Tobie ochronę przed pyłkami i drobnoustrojami. Noś je wszędzie tam, gdzie nie czujesz się pewnie.

Ekologiczne gadżety mogą być stylowe

To, że coś jest bezpieczne dla środowiska, nie oznacza, że musi być nieestetyczne. W naszej ofercie znajdziesz eko gadżety, takie jak maseczki i woskowijki, które poza jakością i bezpieczeństwem oferują też świetny styl. Znajdziesz wśród nich różne wzory, kolory i rozmiary, które dobierzesz do swoich potrzeb. Ekologiczne gadżety to również produkty dla dzieci. Postaw na nie, aby pokazać maluchowi, że środowisko jest ważne, a dbanie o nie wcale nie musi być trudne. Takie postępowanie sprawi, że Twoje działania przyniosą większe efekty i będą długotrwałe. Naucz dziecko używać pięknych eko produktów, aby środowisko było bezpieczniejsze przez lata.

Pozostałe produkty ekologiczne z naszej oferty 

Nasz sklep internetowy stworzony w celu dostarczania wysokiej jakości ekologicznych gadżetów, opróczwoskowijek oferuje maseczki profilowane dla dzieci i dorosłych. Są to produkty zero waste- wytrzymałe i oddychające dzięki zastosowanym materiałom. Dostępne w różnych kolorach i wzorach pozwalają na podkreślenie Twojej indywidualnej osobowości. Sprawdzą się zarówno podczas wizyty u lekarza w ośrodku zdrowia, jak i spaceru na zewnątrz. Ich kształt został zaprojektowany w taki sposób, aby przylegały wygodnie do twarzy, nie ograniczając Cię w żadnych aktywnościach. Nie zsuwają się z twarzy ani nie przeszkadzają swobodnie rozmawiać. Nadają się do prania w pralce oraz prasowania, nie ulegają bowiem z czasem zmechaceniu. Dodatkowo wspierają podejście zero waste, jako że jest to produkt przeznaczony do wielokrotnego użytku. Z ich pomocą zadbasz o naszą planetę i umożliwia z na niej życie przyszłym pokoleniom.

Produkty ekologiczne- bezpieczne dla środowiska i dobre dla Ciebie

W BeePack znajdziesz wiele ekologicznych opakowań do przechowywania żywności, gadżetów dla firm i użytecznych w życiu codziennym. Wszystkie stworzone są z materiałów biodegradowalnych i wolne od plastiku. Możliwość wielokrotnego użytku dodatkowo zmniejsza ilość produkowanych odpadów. Dokładamy przy tym wszelkich starań, aby były one przez cały czas bezpieczne także dla Ciebie i Twojej rodziny. Jest to możliwe, dzięki właściwościom bawełny. Zarówno woskowijki, jak i maseczki ochronne nadają się do prania. Ze względu na bliski kontakt z twarzą lub żywnością zalecamy nieużywanie silnych środków piorących. Ich substancje mogłyby przenikać do żywności i dróg oddechowych. Aby pozbyć się zanieczyszczeń i zapachu jedzenia wystarczy wypłukanie ekologicznych gadżetów w ciepłej wodzie. W celu odkażenia wystarczy je przeprasować. W ten sposób zapewnisz sobie świeżość produktu i wolność od drobnoustrojów.
Jeśli odpowiednio używasz, to nie musisz martwić się jakością prezentowaną przez produkty zero waste. W BeePack znajdziesz tylko superbezpieczne materiały, które nie wchodzą w reakcję z jedzeniem, nie zatrzymują zapachów i resztek jedzenia. Co więcej, woskowijki pozwalają przedłużyć trwałość produktów spożywczych. Maseczki natomiast pozwalają swobodnie oddychać, a jednocześnie nie przepuszczają pyłków, bakterii i wirusów.

Pomóż chronić planetę robiąc coś dla siebie - kupuj produkty zero waste

Na pewno wiesz już, jak szkodliwy dla środowiska jest plastik. Przez jego ogromne ilości zagrożonych jest wiele gatunków istot żywych, w tym także ludzi. Czyste środowisko daje lepsze plony, które są nam przecież potrzebne do życia. Kupuj produkty zero waste, które działają na wiele sposobów. Wszyscy na tym skorzystamy - a Ty najbardziej. Oprócz zmniejszonej produkcji odpadów dostaniesz też od nas opakowania na żywność poprawiające trwałość produktów spożywczych. Zmarnujesz mniej jedzenia, za co podziękuje nawet Twój portfel. Nosząc nasze maseczki poprawisz też swoje zdrowie i znów oszczędzisz, tym razem na lekach. Wypróbuj i przekonaj się, jak dużo korzyści otrzymasz.