• WORKI EKOLOGICZNE (WOSKOWORKI)

Worki ekologiczne

Prezentujemy Wam totalną NOWOŚĆ: ekologiczne, woskowe worki do przechowywania żywności, stworzone na bazie woskowijek. Nazwaliśmy je: WOSKOWORKI i produkujemy je pierwsi w Polsce! Zapraszamy do zapoznania się z tym niesamowitym produktem - na pewno go pokochacie!

Dlaczego warto korzystać z worków ekologicznych?

Są niezwykle łatwe i przyjemne w użyciu - to wygoda w stylu ZERO-WASTE! Po prostu włóż swoje ulubione jedzenie i zawiń brzeg woreczka! Otrzymasz szczelne, estetyczne opakowanie, które w dodatku przedłuży świeżość przechowywanej żywności. Worki ekologiczne można zawsze mieć przy sobie. Są niewielkie, nie zabierają wiele miejsca. Łatwo zmieszczą się nawet w niewielkiej torebce, czy plecaku. Stosuj worki ekologiczne zamiast folii spożywczej i aluminiowej oraz plastikowych torebek. Zapakujesz do nich owoce, warzywa, pieczywo i wiele innych, sprzedawanych luzem produktów.

Woskoworki – czym są?

 Woskoworki to produkty wielokrotnego użytku, których możecie używać wiele miesięcy. Produkujemy je w dwóch przetestowanych rozmiarach: M (16x23cm) i L (23x32cm). Wykonane są z certyfikowanej tkaniny bawełnianej, pokrytej naszą unikalną mieszanką wosku pszczelego, oleju jojoba i żywicy drzewnej, dającą produktowi właściwości antybakteryjne. To szczególnie ważne w przypadku worków na chleb i inne produkty spożywcze - które nie wysychają i nie pleśnieją. Dzięki połączeniu tych wszystkich cech otrzymujemy:

  • woreczki mające zdolność przedłużania świeżości żywności
  • produkty bezpieczne dla użytkownika i środowiska naturalnego
  • idealne rozwiązanie dla ludzi ceniących komfort w stylu zero-waste 
  • ładne i estetyczne produkty do Twojej kuchni, lodówki, torebki 

Zapoznaj się z naszymi woreczkami i wybierz coś dla siebie. Zapraszamy!

Worki ekologiczne - w myśl ochrony naszej planety!

Plastikowe reklamówki, w które na co dzień pakujemy żywność, o ile wygodne i ogólnodostępne, są niezwykle szkodliwe dla naszej planety. Zróbmy coś razem, aby ją chronić! Stosujmy małe worki ekologiczne, które w prosty sposób można wyczyścić i stosować przez długie miesiące, bo są wielokrotnego użytku. Dzięki surowcom naturalnego pochodzenia są całkowicie bezpieczne, trwałe i wytrzymałe a po zużyciu rozkładają się niezwykle szybko. Wybierając worki ekologiczne, możemy razem budować lepszy i czystszy świat! W ofercie sklepu posiadamy również gotowe zestawy worków ekologicznych!

Worki na chleb - dlaczego i jak ich używać?

Worki na chleb i inne produkty spożywcze, które prezentujemy w naszej ofercie, wyróżniają się estetycznym wykonaniem i dostępnością kilku wzorów oraz dwóch rozmiarów. Można kupić je osobno lub w zestawach. Stanowią doskonałą ochronę dla żywności przed pleśnią czy wysychaniem, a także dostępem zanieczyszczeń. Małe oraz duże worki ekologiczne mogą być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych chlebaków oraz pojemników, wykonanych często ze szkodliwego dla zdrowia i planety plastiku. Można w nich umieścić praktycznie wszystko oprócz surowego mięsa i ryb. Od pieczywa, ciast, ciastek po owoce i warzywa, przekąski sypkie a także np. sałatki z dressingiem. Zawinięcie brzegów woreczka pozwala stworzyć bowiem szczelne opakowanie. Dbanie o nie jest równie łatwe co ich użytkowanie. Wystarczy umyć worek w letniej wodzie (ewentualnie z dodatkiem mydła), rozłożyć do wyschnięcia i użyć ponownie. Należy jedynie unikać źródeł ciepła typu: gorąca woda, mocne słońce, zmywarka, mikrofalówka itp. by służyły długie miesiące.

Worki ekologiczne są idealną alternatywą dla szkodliwych plastikowych reklamówek i pudełek oraz lnianych czy bawełnianych worków, w których produkty wysychają. Powstały z miłości do ekologii, naszej planety i wygody!  Sprawdź teraz!

Zabierz ze sobą ekologiczne worki na zakupy

Pakowanie żywności w marketach, na straganach czy w lokalnych sklepach spożywczych wiąże się najczęściej z wykorzystaniem foliowych worków w znacznych ilościach. Ekologiczne worki na warzywa i owocemogą zastąpić jednorazowe woreczki. Wystarczy, że zawsze będziesz mieć je ze sobą na zakupach, a znacznie ograniczysz wykorzystywanie szkodliwego dla planety plastiku. Woreczki zajmują niewiele miejsca, dlatego z powodzeniem spakujesz je do swojej torebki czy wielorazowej torby na zakupy. Warto zawsze mieć już przygotowany ze sobą zestaw pakunkowy i brać go każdorazowo do sklepów, które odwiedzasz. Wykorzystywane każdego dnia worki, pozwolą nie tylko ograniczyć plastik, ale również umożliwią utrzymanie wysokiej jakości produktów spożywczych przechowywanych i transportowanych w woreczkach. 

Stylowe woreczki ekologiczne — obdaruj nimi swoich bliskich 

W naszej ofercie znajdziesz ekologiczne worki na owoce, które wyjątkowo dobrze się prezentują. Możesz wybrać ciekawe worki w kolorowe groszki, abstrakcje w postaci oryginalnych liści i kwiatów. Woreczki są nie tylko funkcjonalne, ale i stylowe. Świetnie nadają się na upominek dla bliskich, jeśli chcesz, aby podobnie jak Ty, zaczęli dbać o naturalne środowisko i przyczyniali się do jego ochrony każdego dnia. Szeroka oferta wielokolorowych woreczków pozwala dowolnie dobierać produkty. Wysoka jakość worków sprawia, że możesz korzystać z nich przez długi czas. Wielorazowe woreczki z powodzeniem sprawdzą się nawet przez miesiąceużytkowania, a gdy już stracą swoje możliwości użytkowe, ulegną szybko rozkładowi, nie szkodząc planecie i jej użytkownikom. 


Zamów ekologiczne woreczki z dostawą do swojego domu lub biura. Postaw na jakościowe i stylowe worki do przechowywania i transportowania żywności — bezpieczne zarówno dla artykułów spożywczych, jak i dla ich użytkowników. Wybierz jakość i troskę o środowisko naturalne każdego dnia, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy akurat idziesz na zakupy.