• WORKI EKOLOGICZNE MAŁE

Worki ekologiczne

Prezentujemy Wam totalną NOWOŚĆ: ekologiczne, woskowe worki do przechowywania żywności, stworzone na bazie woskowijek. Nazwaliśmy je: WOSKOWORKI i produkujemy je pierwsi w Polsce! Zapraszamy do zapoznania się z tym niesamowitym produktem - na pewno go pokochacie!

Dlaczego warto korzystać z worków ekologicznych?

Są niezwykle łatwe i przyjemne w użyciu - to wygoda w stylu ZERO-WASTE! Po prostu włóż swoje ulubione jedzenie i zawiń brzeg woreczka! Otrzymasz szczelne, estetyczne opakowanie, które w dodatku przedłuży świeżość przechowywanej żywności. Worki ekologiczne można zawsze mieć przy sobie. Są niewielkie, nie zabierają wiele miejsca. Łatwo zmieszczą się nawet w niewielkiej torebce, czy plecaku. Stosuj worki ekologiczne zamiast folii spożywczej i aluminiowej oraz plastikowych torebek. Zapakujesz do nich owoce, warzywa, pieczywo i wiele innych, sprzedawanych luzem produktów.

Woskoworki – czym są?

Woskoworki to produkty wielokrotnego użytku, których możecie używać wiele miesięcy. Produkujemy je w dwóch przetestowanych rozmiarach: M (16x23cm) i L (23x32cm). Wykonane są z certyfikowanej tkaniny bawełnianej, pokrytej naszą unikalną mieszanką wosku pszczelego, oleju jojoba i żywicy drzewnej, dającą produktowi właściwości antybakteryjne. To szczególnie ważne w przypadku worków na chleb i inne produkty spożywcze - które nie wysychają i nie pleśnieją. Dzięki połączeniu tych wszystkich cech otrzymujemy:

  • woreczki mające zdolność przedłużania świeżości żywności
  • produkty bezpieczne dla użytkownika i środowiska naturalnego
  • idealne rozwiązanie dla ludzi ceniących komfort w stylu zero-waste 
  • ładne i estetyczne produkty do Twojej kuchni, lodówki, torebki 

Zapoznaj się z naszymi woreczkami i wybierz coś dla siebie. Zapraszamy!

Worki ekologiczne - w myśl ochrony naszej planety!

Plastikowe reklamówki, w które na co dzień pakujemy żywność, o ile wygodne i ogólnodostępne, są niezwykle szkodliwe dla naszej planety. Zróbmy coś razem, aby ją chronić! Stosujmy małe i duże worki ekologiczne, które w prosty sposób można wyczyścić i stosować przez długie miesiące, bo są wielokrotnego użytku. Dzięki surowcom naturalnego pochodzenia są całkowicie bezpieczne, trwałe i wytrzymałe a po zużyciu rozkładają się niezwykle szybko. Wybierając worki ekologiczne, możemy razem budować lepszy i czystszy świat!

Worki na chleb - dlaczego i jak ich używać?

Worki na chleb i inne produkty spożywcze, które prezentujemy w naszej ofercie, wyróżniają się estetycznym wykonaniem i dostępnością kilku wzorów oraz dwóch rozmiarów. Można kupić je osobno lub w zestawach. Stanowią doskonałą ochronę dla żywności przed pleśnią czy wysychaniem, a także dostępem zanieczyszczeń. Worki ekologiczne mogą być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych chlebaków oraz pojemników, wykonanych często ze szkodliwego dla zdrowia i planety plastiku. Można w nich umieścić praktycznie wszystko oprócz surowego mięsa i ryb. Od pieczywa, ciast, ciastek po owoce i warzywa, przekąski sypkie a także np. sałatki z dressingiem. Zawinięcie brzegów woreczka pozwala stworzyć bowiem szczelne opakowanie. Dbanie o nie jest równie łatwe co ich użytkowanie. Wystarczy umyć worek w letniej wodzie (ewentualnie z dodatkiem mydła), rozłożyć do wyschnięcia i użyć ponownie. Należy jedynie unikać źródeł ciepła typu: gorąca woda, mocne słońce, zmywarka, mikrofalówka itp. by służyły długie miesiące. Worki ekologiczne są idealną alternatywą dla szkodliwych plastikowych reklamówek i pudełek oraz lnianych czy bawełnianych worków, w których produkty wysychają. Powstały z miłości do ekologii, naszej planety i wygody!  Sprawdź teraz!