• EKOLOGICZNE PRODUKTY od naszych przyjaciół

Oprócz naszych autorskich produktów zero-waste WOSKOWIJEK i WOSKOWORKÓW mamy dla Ciebie wybrane produkty ekologiczne od naszych przyjaciół. Są sprawdzone w użytkowaniu - dbają o Ciebie, środowisko lub Twoje podniebienie! Korzystając i rozsmakowując się w nich, dostajesz wspaniałą jakość popartą wieloma pozytywnymi opiniami klientów. Zapraszamy!


Produkty ekologiczne dla każdego

W naszej ofercie znajdziesz już wkrótce różne produkty ekologiczne przydatne, funkcjonalne i ładne - zarówno dla Ciebie, jak i dla osób z Twojego otoczenia. Z naszym wsparciem dbanie o ekologię będzie proste i przyjemne.

Już teraz możesz nabyć pyszne miody z dodatkami z Pasieki Rodziny Sadowskich. Jeśli szukasz smakowych wrażeń, a jesteś fanem miodów naturalnych, zapoznaj się z tymi pysznymi produktami. To spełnienie marzeń fanów eksperymentów kulinarnych, łączenia smaków i niekonwencjonalnych rozwiązań. Możesz też nabyć u nas bawełniane worki i woreczki wielorazowego użytku, które świetnie nadają się na zakupy, jak również do przechowywanie niektórych produktów w lodówce. Nasi przyjaciele z Sakwabag zapewniają jakość i wytrzymałość swoich produktów. Mamy też w swojej ofercie bawełniane maseczki wielorazowego użytku - świetne produkty zero waste zapewniające ochronę przed pyłkami i drobnoustrojami, które już nie raz przydały się wielu naszym klientom w trakcie pandemii. Nie zsuwają się z twarzy ani nie przeszkadzają swobodnie rozmawiać. Noś je wszędzie tam, gdzie nie czujesz się pewnie a potem po prostu wypierz w wysokiej temperaturze, przeprasuj i używaj ponownie. Dobre dla Ciebie, dobre dla środowiska - któremu nie dodajesz kolejnych jednorazowych przedmiotów i odpadów do utylizacji.

Ekologiczne gadżety mogą być stylowe

To, że coś jest bezpieczne dla środowiska, nie oznacza, że musi być nieestetyczne. W naszej ofercie znajdziesz eko gadżety, takie jak maseczki, woskowijki czy woskoworki, które poza jakością i bezpieczeństwem oferują też świetny styl. Znajdziesz wśród nich różne wzory, kolory i rozmiary, które dobierzesz do swoich potrzeb. Ekologiczne gadżety to również produkty dla dzieci. Postaw na nie, aby pokazać maluchowi, że środowisko jest ważne, a dbanie o nie wcale nie musi być trudne. Takie postępowanie sprawi, że Twoje działania przyniosą większe efekty i będą długotrwałe. Naucz dziecko używać pięknych eko produktów, aby środowisko było bezpieczniejsze przez lata. Polecamy również ekologiczne prezenty znajdujące się w ofercie naszego sklepu!

Pomóż chronić planetę robiąc coś dla siebie - kupuj produkty zero waste

Na pewno wiesz już, jak szkodliwy dla środowiska jest plastik. Przez jego ogromne ilości zagrożonych jest wiele gatunków, w tym my oczywiście. Czyste środowisko daje lepsze plony, które są nam przecież potrzebne do życia. Kupuj produkty zero waste, które działają na wiele sposobów. Wszyscy na tym skorzystamy - a Ty najbardziej. Oprócz zmniejszonej produkcji odpadów dostaniesz opakowania na żywność poprawiające trwałość produktów spożywczych. Zmarnujesz mniej jedzenia, za co podziękuje Twój portfel, wchłoniesz mniej mikroplastiku, za co podziękuje Twój organizm. Nosząc bawełniane maseczki lepiej ochronisz swoje zdrowie a swoją odporność podkręcisz jedząc pyszne i zdrowe miody. Wypróbuj i przekonaj się, jak dużo korzyści otrzymasz.