• POJEDYNCZE WOSKOWIJKI

Pojedyncze woskowijki powstały z myślą o wszystkich, którzy pragną zapoznać się z rozwiązaniami zero-waste na co dzień, lecz nie mieli ku temu wcześniej okazji. Można dowolnie dobierać wzory i rozmiary oraz stworzyć swoją własną kolekcję woskowijek!

Pojedyncze woskowijki powstały z myślą o niedowiarkach, dla których folia aluminiowa do tej pory była jedynym rozwiązaniem pakowania jedzenia na wynos, a pieczywo przechowywanie było wyłącznie w foliówkach lub zwykłym papierze. 

Jeśli chcesz to zmienić zapraszamy do rozpoczęcia przygody z woskowijkami w duchu ZERO WASTE: w kuchni, podczas przygotowania wspólnych posiłków z przyjaciółmi, podczas pakowania przekąsek do szkoły, pieczywa do pracy czy przechowywania warzyw i owoców w lodówce.

Są wielokrotnego użytku, biodegradowalne i starczą na kilka miesięcy użytkowania. Dzięki pakowaniu naszego jedzenia w woskowijki zmarnujemy go mniej, bo żywność w nich przechowywana zachowuje świeżość na dłużej! W ofercie sklepu posiadamy również gotowe zestawy woskowijek!